7. júla 2021 Od Renáta Součková Vypnuté

HYLOREN MON PLATIN PROFESSIONAL

profesionálne výrobky na regeneráciu, obnovu a ochranu vašich vlasov s komplexom kyseliny hyalurónovej

v ponuke nájdete:

  • šampón, maska, sérum, dream hair emulzia na poškodené vlasy s ochranou farby
  • šampón, maska, sérum, dream hair emulzia na hĺbkovú regeneráciu vyrovnaných vlasov
  • šampón, maska, sérum na jemné a tenké vlasy
  • šampón a maska na blond vlasy

HyLoren Šampón na poškodené vlasy s ochranou farby

Alkalický šampón Hy Loren Nº1 je unikátny a inovatívny šampón, ktorý obsahuje silný polymér – kyselinu hyalurónovú. Táto inovatívna formulácia je starostlivo navrhnutá tak, aby šampón zmäkčil, posilnil a obnovil vzhľad vlasov.
Výsledkom troch rokov výskumu a vývoja v laboratóriách spoločnosti Mon Platin bol vedecký prelom v starostlivosti o vlasy, v rámci ktorého používaním nového šampónu Hy Loren Nº1 dokážeme viditeľne zachovať aj svetlé blond odtiene na omnoho dlhšiu dobu.
Tento výkonný šampón neobsahuje SLS / SLES (sulfáty, ktoré poškodzujú vlasové vlákno) a poskytuje vlasovým vláknam komplexné ošetrenie v siedmych dimenziách, ktoré zahŕňa absorpciu vlhkosti, zabránenie elektrizovania vlasov, posilnenie vlasového vlákna, zvýšenú pružnosť, zvýšený objem vlasového vlákna, zvýšený prirodzený lesk a neutralizáciu voľných radikálov, pričom vlasy zanecháva príjemné na dotyk, pružné, rovnomernú štruktúru a odolnejšie pri česaní.
Časté používanie šampónu Hy Loren Nº1 uzatvára vlasovú kutikulu a zabraňuje vyblednutiu a vymývaniu farby z vlasov.

Kontaktujte nás: 0948 050 205

HyLoren Maska na poškodené vlasy s ochranou farby

Maska na vlasy Hy Loren Premium Nº2 je inovatívna a unikátna maska, ktorá obsahuje silný polymér – kyselinu hyalurónovú. Je navrhnutá tak, aby zjemnila, posilnila a obnovila vzhľad vlasov.
Tri roky výskumu a vývoja v laboratóriách spoločnosti Mon Platin viedli k vedeckému prielomu v starostlivosti o vlasy, ich ochrane a zachovaní trvácnosti farby vo vlasoch.
Táto výkonná maska neobsahuje SLS / SLES (sulfáty, ktoré poškodzujú vlasové vlákno) a poskytuje vlasom komplexné ošetrenie v siedmych dimenziách, ktoré zahŕňa absorpciu vlhkosti, zabránenie elektrizovania vlasov, posilnenie vlasového vlákna, zvýšenú pružnosť, ochranu farby a zabránenie jej vymývaniu, neutralizácia voľných radikálov, zanecháva vlasy príjemné na dotyk, pružné, rovnomernú štruktúru a odolnejšie pri česaní. Časté používanie vlasovej masky Hy Loren Nº2 uzatvára vlasovú kutikulu a zabraňuje vyblednutiu a vymývaniu farby z vlasov.

Kontaktujte nás: 0948 050 205

HyLoren Sérum na poškodené vlasy s ochranou farby

Nová éra v ochrane vlasových vlákien v procese sušenia vlasov.
Vďaka inovatívnej receptúre s presnou molekulárnou štruktúrou vyvinutou v pokrokových laboratóriách spoločnosti Mon Platin sa toto sérum zameriava na vyplnenie poškodených miest vo vlasovom vlákne a tým zabezpečí jednotnú a hladkú štruktúru vlasov. Táto moderná receptúra je bohatá na silnú kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne absorbuje vlhkosť a prispieva k procesu hĺbkovej regenerácie vlasov od korienkov až po konce. Toto unikátne sérum chráni vlasové vlákno pred poškodením, ktoré je spôsobené fénovaním / žehlením a zmierňuje celý proces.
Výrobok neobsahuje SLS / SLES (sulfáty, ktoré poškodzujú vlasové vlákno) a je presne vhodný na suché a farbené vlasy.
Časté používanie séra Hy Loren Nº3 pred použitím fénu na vlasy / žehličky uzatvára vlasovú kutikulu a zabraňuje vyblednutiu a vymytiu farby z vlasov.

Kontaktujte nás: 0948 050 205

Dream Hair emulzia na ochranu a hĺbkovú regeneráciu farbených vlasov

Wau, to je premena! V spoločnosti Mon Platin veríme, že menej je viac. A preto sme vytvorili Dream Hair emulziu na ochranu a hĺbkovú regeneráciu vlasov – ľahký a osviežujúci komplex polymérov na dlhodobo farbené a suché vlasy. Produkt Dream Hair zanecháva Vaše vlasy hebké a žiarivé.

Precízne zloženie optimálne pokryje vlasové vlákna po celej ich dĺžke a poskytne im tenký, neviditeľný film, ktorý pomocou tepelnej úpravy vlasov vydrží niekoľko dní, čo vedie k zachovaniu jednotnej a žiarivej farby vlasov. Produkt Dream Hair na suché a farbené vlasy má ľahkú a jemnú vôňu. Chráni vlasy pred žehlením, fénovaním, alebo inou tepelnou úpravou vlasov.
Návod na použitie: Po umytí vlasov šampónom, ich dôkladne presušte uterákom a potom nastriekajte produkt Dream Hair do vlasov.  Vmasírujte produkt rovnomerne do celých vlasov, až po kým sa neuistíte, že sú celé vlasy pokryté. Na koniec, vlasy vysušte a upravte do požadovaného tvaru.

UPOZORNENIE: Tento produkt používajte len na účely, na ktoré bol vyvinutý a používajte ho podľa návodu na použitie. Nekonzumujte. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu, ich dôkladne opláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívať pre kojencov. Nepoužívajte tento výrobok, ak ste alergický na ktorúkoľvek z týchto zložiek. Len na vonkajšie použitie

ĆO JE PRESNE KYSELINA HYALURÓNOVÁ ?

Kontaktujte nás: 0948 050 205

Jednou z najpopulárnejších kozmetických procedúr v súčasnosti je vstrekovanie, alebo aplikácia kyseliny hyalurónovej do pokožky tváre. Kyselina hyalurónová, alebo hyaluronát je kyslý polysacharid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v bunkách rôznych tkanív v našom tele, vrátane spojivových tkanív a chrupavky. Má funkciu špongiovej línie – teda absorbuje vodu a premieňa ju na hustejšiu tekutinu. Kyselina hyalurónová vo svojej najčistejšej forme absorbuje až tisícnásobok svojej pôvodnej veľkosti. Vďaka komplexu pozostávajúcemu z niekoľkých ďalších polymérov je užitočný pri vyplňovaní vrások. Za posledné tri roky v laboratóriách Mon Platin uskutočnili nepočetné množstvo vedeckých experimentov s cieľom vytvoriť silný polymér, ktorý by hydratáciou prenikal do vlasových vlákien, posilnil štruktúru vlasov a vytvoril na kutikule jenodtný povrch. Vďaka jedinečnému neosonickému vodivému systému ponúkajú vlasové produkty HY LOREN vedecký prielom v oblasti starostlivosti o vlasy a ich posilnenie. Procedúra pozostáva z troch fáz ( tri produkty ), z ktorých každá má rozhodujúcu úlohu v procese spevňovania a regenerácie vlasov. pri prvom ošetrení môžete vidieť výraznú zmenu kvality vlasov v siedmich rôznych rozmeroch:

  • absorpcia vlhkosti – vo vlasových vláknach
  • zvýšený objem – pri použití objemových prvkov
  • posilnenie vlasových vlákien a menšie poškodenie vlasov v priebehu času – teda prispieva k rastu vlasov
  • rovnomerný povrch – ktorým je kutikula rovnomerne potiahnutá, pre jemné a hladké vlasy
  • výrazné posilnenie vlasových vlákien, vďaka zvýšenému obsahu vody = vlhkosť na vlasovej pokožke
  • až o 58 % väčšia flexibilita vlasu – vo vlasových vláknach od prvého použitia

Jedinečná kombinácia týchto troch ošetrujúcich produktov vedie k úrovni starostlivosti o vlasy, ktorá predstavuje revolúciu a prelom v segmente profesionálnych vlasových výrobkov.