darcekova kazeta na vlasy proti vypadavaniu vlasov
7. júla 2021 Od Renáta Součková Vypnuté

INNOVATIS STEM CELLS s kmeňovými bunkami na rast nových vlasov

… v súčasnom období sa veľmi často stretávame s padaním vlasov po “ korone “ , “ covide „, vlastne po prekonaní ochorenia Covid 19. Šampón a ampulky s kmeňovými bunkami Vám určite pomôžu a zmenu uvidíte a ucítite “ ihneď „. Za 1 – 2 mesiace pocítite nové vlasy na pokožke a viditeľný efekt budú zahustené miesta, kde predtým vlasy povypadávali.

Šampón a výživné ampulky s kmeňovými bunkami, ktoré pomáhajú predchádzať vypadávaniu vlasov, nadbytočný maz, ampulka zvyšuje hustotu vlasov

AMPULKA na vlasy LUXURY STEM CELLS s kmeňovými bunkami 5ml INNOVATIS

Ampulka je koncentrovaná pleťová voda, ktorá pomáha v boji proti vypadávaniu vlasov, stimuluje rast vlasov a zvyšuje hustotu vlasov.

Tento koncentrát obsahuje rastlinné kmeňové bunky, ktoré v kombinácii s proteínminerálnym komplexom, pivovarským kvasinkovým extraktom, mentolom, bisabololom, vazodilatačnými činidlami a ďalšími vitamínmi a extraktmi podporujú mikrocirkuláciu, vďaka ktorej vlasy rastú a sú hustejšie.

Balenie obsahuje 15 ampuliek, každá má objem 5ml. Ampulka sa dá opätovne uzatvoriť, otočením uzáveru.

Pre najlepšie účinky by ste mali ampulku v kombinácii so šampónom s kmeňovými bunkami aplikovať na umytú pokožku každé 3 týždne. Ampulka sa neoplachuje.

Upozornenie. APLIKUJTE len na vlasovú pokožku, zabráňte kontaktu s očami, tvárou..

Šampón s kmeňovými bunkami, ktorý pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov, reguluje nadbytočný maz a odlupovanie pokožky hlavy.

ČO SÚ VLASTNE KMEŇOVÉ BUNKY ?

Kmeňové bunky sú primárne nediferencované bunky, ktoré majú schopnosť sa premeniť (diferenciácia) na iný, špecializovanejší druh buniek. Táto schopnosť umožňuje telu vytvoriť nové bunky a nahradiť tak špecializované tkanivá, ktorých bunky sa už deliť nedokážu. Možno ich rozdeliť na 2 veľké skupiny:

  • unipotentné – z týchto buniek vznikajú vždy bunky len jedného príslušného tkaniva;
  • pluripotentné – môžu z nich vznikať bunky rôznych tkanív.

Kmeňové bunky sa môžu deliť bez obmedzenia počtu delení. Po delení dcérske bunky môžu ostať kmeňovými, alebo sa môžu príslušne diferencovať a špecializovať (obvykle jedna zostáva kmeňovou a jedna sa diferencuje, pričom rozhodujúci faktor je konštantnosť počtu kmeňových buniek).

Inštruktážne video pre správny postup aplikácie šampónu a ampuliek s kmeňovými bunkami:  https://www.youtube.com/watch?v=PWtMLi1wj_A