Šampón na vlasy Black

Šampón na vlasy Black

Široká ponuka šampónov na vlasy od výrobcu Black professional line. Black ponúka šampóny na jemné vlasy, proti vypadávaniu, na časté umývanie vlasov, proti lupinám. Silver šampóny na stiahnutie nežiadúcich žltých odleskov z vlasov, šampón antigiallo, na blond a melírované vlasy. Suchý šampón na vlasy. Nová rada výrobkov black sampónov a to sú: VBlack Blanc Volume UP Shampoo, Šampón s extraktom z bambusu na objem vlasov. Objemový šampón je určený pre normálne a jemné vlasy. Obsahuje extrakt z bambusu. Bambusové výhonky sú známe po tisícročia v orientálnej kultúre ako nutričná výživa, obsahujúca aminokyseliny, minerály a vitamíny A, B a C. Rad Volume Up bol špeciálne vyvinutý pre prirodzené posilnenie vlasov, zväčšenie objemu a stimuláciu korienkov vlasov. Bezsulfátový šampón Platinum Shampoo Absolute Blond – Sulphate Free 1000ml

PLATINUM – s extraktom z organických mandlí, dodávajúci potrebnú hydratáciu, Neutralizuje nežiadúce žlté tóny typické pre blond, odfarbené, alebo super zosvetlené vlasy – bezsulfátový šampón na farbené vlasy, Rouge Shampoo Color Lock – Sulphate Free ROUGE – s extraktom z organického granátového jablka, ktorý pomáha neutralizovať škodlivé účinky voľných radikálov. Granátové jablko je veľmi bohaté na prirodzene sa vyskytujúce ovocné kyseliny, ktoré podporujú uzavretie kutikuly vlasu, čím napomáha zafixovať farebný pigment vo vlasoch, a tým udržať lesk a intenzitu farbených vlasov po dlhú dobu.
Turquoise Shampoo Hydra Complex 1000ml
Šampón na vlasy Black TURQUOISE – s extraktom zo Spiruliny Algae – morské riasy so širokým spektrom živín a minerálov Pre posilnenie a vyživenie jemných a slabých vlasov, regeneruje vlasy v celej ich dĺžke
Šampón pre jemné, unavené a oslabené vlasy náchylné k spľasnutie. Bohatý extrakt s vitamínmi, minerálmi, proteíny a esenciálnymi mastnými kyselinami prispieva k zlepšeniu kvality vlasov. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití, vlasy sú plné vitality a obnoveného lesku. Neobsahuje sodík.
3Black Noir Repair Shampoo 300 ml – šampón na vlasy s extraktom z opuncie mexickej

Obnovujúci šampón s extraktom z opuncie mexickej.
Vďaka svojmu zlozenie obohatenému o výťažok z opuncie mexickej, vyživuje a hydratuje vlas od korienkov až ku končekom. Výťažok z opuncie mexickej podporuje Opätovné rast vlasov, ktore ŠÚ hodvábny a lesklé. Delikátna Zloženie bez soli.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov