BLACK professional line

BLACK professional line

Black Shampoo Rivitalizzante B 1000ml – šampón na vlasy
Výživný vitamínový šampón pre jemné, suché, roštiepené a chemicky ošetrené vlasy. Obsahuje biele kvety,čím dodáva jemnosť,mäkkosť a dokonalú hydratáciu vlasov.

Black Shampoo Seboequilibrante 1000ml šampón na vlasy
Jemne čistí mastnú pokožku, odstraňuje z vlasov nadbytočný maz, dodáva vlasom lesk, uľahčuje ich rozčesávanie. Dodává pocit čistoty, zdravia a odstraňuje svrbenie.

Black Maschera/Mask Secchi 500ml maska na vlasy
Hydratačný a výživný prípravok na ošetrenie vlasov. Vhodný na suché a chemicky upravované vlasy. Navracia vlasom objem, žiarivosť, pomáha udržať ich prirodzený pH faktor.
do BLACK professional line patrí aj black Noir Repair Maschera 1000 ml – maska na vlasy s extraktom z opuncie mexickej
Vďaka svojmu zloženiu obohatenému o výťažok z opuncie mexickej vlasy vyživuje do hĺbky a zjemňuje ich. Extrakt z opuncie mexickej vlasy uvoľňuje, opätovne im dodáva energiu a do hĺbky hydratuje.

Spôsob použitia:
Použite zodpovedajúce množstvo prostriedku v závislosti na dĺžke vlasov. Nechajte niekoľko minút pôsobiť, aby bola umožnená kompletná absorpcia jednotlivých zložiek, potom dobre prepláchnite.

Black Blanc Volume UP Maschera
Maska s vysokou koncentráciou extraktu z bambusu pre regeneráciu a zosilnenie vlasového vlákna. Objem dodáva bez zaťaženia.

Black Cristalli Liquidi 50ml – krystaly na vlasy
Vhodné pre matné vlasy bez lesku.Tekuté kryštály s výťažkom z ľanových semienok,ktoré obsahujú vysoké percento oleja so zmäkčovacím účinkom a chráni pred atmosferickými vplyvmi a opakovanými chemickými úpravami vlasov (farbenie, trvalá,odfarbovanie).

Black Acqua Gel Spray 200ml – gél na vlasy
Tekutý gel pre rýchle a ľahké vytvorenie účesu ; vhodný pre všetky typy vlasov, to všetko nájdete v BLACK professional line