LUXURY CARE omladenie vlasov

LUXURY CARE omladenie vlasov

Hĺbkové ošetrenie, ktoré vyživuje a zvlhčuje vlasy, poskytuje hodvábny efekt a vracia im prirodzený lesk. Vysoká výživová sila a kombinácia zložiek umožňuje okamžitý a intenzívny výsledok.
Obohatené o bambucké maslo, kolagén a výťažok z kaviáru.
Luxusný a hodnotný zdroj vitamínov a antioxidantov.
Obohatený o Omega 3 mastné kyseliny a vitamín C s vysokou schopnosťou hydrolipidového filmu
Optimalizujte svoje výsledky pomocou luxusného šampónu.
Ideálne pre suché alebo ošetrené vlasy.

LUXURY CARE NNOVATIS Luxusný hĺbkový šampón na vlasy proti starnutiu 250 ml ANTI-AGE

Je to vysokohydratačný a anti-age šampón proti starnutiu vlasov, ktorý je zložený z koktailu účinných látok vysokej kozmetiky.

Jeho výsledok je okamžitý a zlepšuje umývanie umývanie vlasov po umytí, okamžite uľahčuje ich rozčesávanie, dodáva vlasu jemnosť, výživu, hydratáciu a vracia vlas späť do svojho prirodzeného lesku.

Spojenie vitamínu E, pro-vitamínu B5, kolagénu a kaviárového extraktu obnovuje a opravuje – regeneruje vlasy v jednom ošetrení.
Zaradenie do pravidelného umývacieho programu udržuje a zlepšuje výsledky získané pri akejkoľvek salónovej liečbe línie Luxury Care.

Pomôžte svojim vlasom dorásť. Ak sú lámavé, poškodené, presušené od melíru…. máme riešenie, vyskúšajte a budete veľmi milo prekvapená a hlavne ďalšia spokojná klientka.

Účinky sú viditeľné už po prvom použití, ktoré si zamilujete.

Luxusná plazma 500 ml – popis
Známy ako 4. element, je vyrobený zo 100% aktívnych zložiek, ktoré prenikajú do hĺbky vlasu, čo umožňuje slabým a unaveným vlasom obnoviť svoju pôvodnú štruktúru a silu.

· Neobsahuje vodu, nemení farbu a nemastí vďaka čomu je ideálny produkt pre všetky typy vlasov

· Obsahuje diamantový prášok, ktorý je vďaka svojej tvrdosti účinným ošetrením, aktivuje mikrocirkuláciu a dodáva vlasom lesk

· Čierna perla poskytuje hydratačné vlastnosti vďaka obsahu aminokyselín, proteínov a polysacharidov; ako bohatý morský minerál so stopovými prvkami ako arangonit a kremík, všetko potrebné na regeneráciu bunkového metabolizmu

· Zložky pôsobia v spojení s enzýmami a antioxidantmi, ktoré prispievajú k detoxikácii, zdraviu a vitalite štruktúry vlasov
luxury care je innovatis maska a sampon proti starnutiu vlasov

Dokonalé ošetrenie s LUXURY care Caviárom: produkty máme, video k nahliadnutiu, profesionálom dodávame postup a zvýhodnené ceny.
https://www.youtube.com/watch?v=dPVhXNavdCE

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov