KOLEKCIA PRE MUŽOV - MENONLY

KOLEKCIA PRE MUŽOV – MENONLY

Gél na vlasy pre mužov 250 ml MENONLY Mon Platin
Úplne nová receptúra navrhnutá pre styling a posilnenie vlasov. Obsahuje výťažky z čierneho kaviáru a jojoby, takže je vhodný pre každodenné použitie bez toho, aby spôsoboval lupiny. Vlasy zanecháva mimoriadne zdravo vyzerajúce.
Vosk na vlasy s mokrým efektom pre mužov 85 ml Mon Platin
Produkt pre styling pánskych účesov. Úplne nová receptúra, založená na čistej vode a extraktu z kaviáru a jojoby. Extra silný, s trvalým leskom. Vhodný pre každodenné použitie. Pomáha udržiavať zdravú štruktúru vlasov. Ľahko sa oplachuje.
Hydratačný krém na vlasy pre mužov 400 ml MENONLY Mon Platin
Exkluzívny krém určený na obnovu a udržanie štruktúry vlasov. Je obohatený o extrakt čierneho kaviáru. Obsahuje aj jojobový, avokádový a slnečnicový olej, ktorý chráni štruktúru vlasov pred poškodením počasím. Špeciálny silikónový komplex poskytuje ochranný obal. Dodáva lesk a pružnosť, zjemňuje vlasy a pomáha vyhladiť spletence. Dáva ľahkú kontrolu nad účesom a neutralizuje statickú elektrinu.
Olej na bradu 30 ml BEARD OIL MENONLY Mon Platin
Olejový komplex na zjemnenie tvrdých vlasov a fúzov a starostlivosť o pokožku.

Tento unikátny komplex výživných olejov je obohatený o extrakt z čajovníka, ktorý je známy pre svoje čistiace schopnosti.

Jojobový olej zjemňuje pokožku pod bradou a spolu s extraktom z čierneho kaviáru vyrovnávajú množstvo vlhkosti vo vlasoch aj na pokožke.
KOLEKCIA PRE MUŽOV – MENONLY
Olej má príjemnú vôňu a neutralizuje pachy. Brada po použití vonia mužne, sviežo a čisto.

Použitie: po umytí tváre bradu trochu presušte, ale nechajte ju vlhkú, naneste 2 – 3 kvapky oleja do dlane a vmasírujte do brady. Olej môžete použiť aj na pokožku a vlasy. Super !!

KOLEKCIA PRE MUŽOV – MENONLY

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov