RETIN GOLD spevnenie pokožky

RETIN GOLD spevnenie pokožky
RETIN GOLD je Spevňujúce a rozjasňujúce ošetrenie pleti.
Zlato je jedným z najvzácnejších prvkov v prírode, jeho liečivé a starostlivé vlastnosti sú známe už stovky rokov. Špecialisti laboratória prírodnej kozmetiky FARMONA sa rozhodli spojiť účinky koloidného zlata s retinolom a vytvorili luxusné spevňujúce a rozjasňujúce ošetrenie tváre, krku a dekoltu. Vďaka vhodne vybraným aktívnym zložkám spôsobuje, že pokožka vyzerá mladšie, plná žiarivosti a energie.
CIEĽ: všetky typy zrelej pokožky (50+), pokožka s jasnými známkami starnutia, únavy, vyžadujúca rozjasnenie a spevnenie. Perfektné pre špeciálne príležitosti aj pred skvelými príležitosťami.
KONTRAINDIKÁCIE: precitlivenosť na zložky obsiahnuté v prípravkoch použitých počas liečby.
AKCIA LIEČBY: stimulácia pokožky k produkcii kolagénu a elastínu, posilnenie podporných štruktúr, aktivácia životne dôležitých funkcií a revitalizácia pokožky, zlepšenie mikrosochovania a tónu pleti.
ÚČINKY VIDITEĽNÉ PO OŠETRENÍ: napnutie a spevnenie, pocit hydratácie a hebkosti pokožky, zníženie viditeľnosti vrások, zníženie príznakov únavy a stresu, rozjasnenie a rozjasnenie pokožky, obnovenie mladistvého lesku a osviežený vzhľad.
OBLASŤ LIEČBY: tvár, krk a dekolt.
AKTÍVNE ZLOŽKY:
COLLOIDAL GOLD – mikroskopické častice zlata, ktoré stimulujú mechanizmy zodpovedné za revitalizáciu pokožky. Stimulujú syntézu kolagénu, posilňujú podporné štruktúry pokožky a zlepšujú jej biomechanické vlastnosti.
RETINOL – forma vitamínu A vyznačujúca sa vysokou účinnosťou proti starnutiu. Stimuluje proces obnovy pokožky, stimuluje syntézu fibrilínu a kolagénu typu I, II a IV, prispieva k vyhladeniu vrások a zlepšeniu pevnosti a napätia pokožky.
HYDROXYPROLISILANE CN® – kombinácia hydroxyprolínu a kremíka, ktorá silne regeneruje, stimuluje syntézu fibroblastov, obnovuje a cytostimuláciu kožných buniek, čo vedie k jej vyhladeniu a zlepšeniu elasticity.
ACTIVE LIFTING POLYMER – vysokomolekulárny polymér, ktorý vylepšuje architektúru elastických vlákien a redukuje účinky gravitácie na pokožku prostredníctvom jej správneho napätia a pevnosti.
PHYTORENEWAL COMPLEX – bioaktívny komplex, ktorý obnovuje správnu komunikáciu a štruktúru dermicko-epidermálneho spojenia, čím zlepšuje pevnosť a pružnosť pokožky a remodeluje oválny tvár.
AGE BLURRING COMPLEX – komplex špeciálne vybraných kryštalických častíc, ktoré vypĺňajú všetky nepravidelnosti pokožky, rozptyľujú svetelné žiarenie, vďaka čomu sú vrásky a ďalšie nedokonalosti pleti objavujúce sa s vekom menej viditeľné.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky