Krémy SYIS

Krémy SYIS

KRÉM PROTI AKNÉ 50ml ZMATŇUJÚCI SYIS
Krém proti akné matujúci SYIS ® – môže byť použitý pri rôznych kožných problémoch, ako lesklá koža, nadmerná produkcia kožného mazu, alebo rôzne druhy akné, ako pupienky, čierne bodky. Môže byť tiež použitý v prípade hnisavých akné.Olej zo sladkých mandlí obsahuje veľa živín, tj. fytosteroly, proteín, lecitín, minerály a vitamíny A, E, D a B skupiny. Vitamíny A a E spomaľujú proces starnutia, majú veľký vplyv na pružnosť a pevnosť pokožky.

KRÉM NA TVÁR S CIEVKAMI 50ml SYIS

SYIS Krém na pokožku s rošírenými cievkami 100 ml
Ochranný, upokojujúci a posilňujúci denný krém pre citlivú pleť s rozšírenými cievkami (telangiectasias).
Krém posilňuje krvné cievy a spevňuje ich steny, vďaka čomu sa stávajú viac pružné a odolné voči pôsobeniu škodlivých fyzikálnych činiteľov. Krém odstraňuje preťaženie, podráždenie, chráni, regeneruje a hydratuje pokožku a obnovuje jej prirodzenú rovnováhu. Poskytuje ochranu pred vetrom, chladom a stresom. Jemná konzistencia prevrství a vyživí vašu pokožku.

ITAMÍNOVÝ KRÉM NA TVÁR 100ml SYIS

Určený pre všetky druhy pokožky. Odporúčame však najmä v prípade suchej a unavenej pokožky. Vzhľadom k obsahu bambuckého masla a sladkého mandľového oleja , krém hydratuje a vyhladzuje kožu, urýchľuje hojenie a zvyšuje jej elasticitu. Vitamíny A, C a E sa starajú o výživu, posilnenie a zlepšenie krvného obehu. Panthenol urýchľuje proces regenerácie, zjemňuje a upokojuje.
Butyrospermum Parkii Butter Extract
Bambucké maslo má obrovský efekt starostlivosti, vyživy a hydratacie. Zanecháva pokožku hladkú a jemnú. Látky obsiahnuté v bambuckom masle urýchľujú hojenie rán, zápalov a ukľudňujú podráždenie pokožky .

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov