Rast obočia a mihalníc Facevolution

Rast obočia a mihalníc

HairPLUS od facevolution je unikátny prípravok obsahujúci komplex vysoko účinných biopeptidov, ktoré dokážu riasy predĺžiť, zhustiť a zlepšiť ich kvalitu a výborne pôsobia na Rast obočia a mihalníc.
HairPLUS hlavné benefity:
preukázateľný rastový efekt už za 4 týždne
zvýraznenie farebného pigmentu rias a obočia
zdravotná neškodnosť bez vedľajších účinkov
ľahká a rýchla aplikácia v pohodlí domova
okamžité vstrebanie umožňujúce ihneď naniesť make-up
podpora permanentného make-upu
„Sérum HairPLUS je unikátny prípravok na báze rastových faktorov, s ktorým docielite prirodzene dlhé a husté riasy. Odporúčam sérum všetkým ženám, ktoré túžia po dlhých riasach a ktoré potrebujú prírodný preparát bez vedľajších účinkov. Sen o krásnych a prirodzených riasach sa mení na realitu.“

Klinické štúdie preukázali, že k maximálnemu nárastu dĺžky rias dochádza v priebehu 6 až 8 týždňov, a to až o 40 – 45 % ich pôvodnej dĺžky. Splňte si svoj sen o prirodzene dlhých a hustých riasach.

„Sérum HairPLUS je pre mňa najlepším kozmetickým objavom posledných niekoľkých rokov, pretože ponúka plnohodnotnú alternatívu umelých rias, ktoré sú dnes tak populárne. Každodenné otázky a skúmavé pohľady žien z okolia na moje riasy sú dôkazom, že tento produkt funguje skutočne tak, ako sľubuje.“

Taktiež na rast obočia a mihalníc
Hairplus tekutá očná linka čierna/hnedá/strieborná/modrá/zelená 1,5ml

Tekutá očná linka v trendy farbách obsahuje aktívne látky na rast mihalníc. Krásne tekuté linky zvýraznia vaše oči a zároveň pestujete dlhé a husté riasy.

LipPlus Booster od facevolution

LipPlus Booster začal novú éru dokonale plných pier. V priebehu niekoľkých minút budú vaše pery viditeľne väčšie, plnšie, zmyselne lesklé a vyhladené. Aktívne zložky pery prekrvia, zvýraznia pigmentáciu a dodajú objem. LipPlus Booster môžete použiť aj na váš obľúbený rúž.

Hairplus tekutá očná linka čierna/hnedá/strieborná/modrá/zelená 1,5ml

Tekutá očná linka v trendy farbách obsahuje aktívne látky na rast mihalníc. Krásne tekuté linky zvýraznia vaše oči a zároveň pestujete dlhé a husté riasy.

Hairplus Lash Mascara 6ml – popis

Výrazne zlepšuje vzhľad vašich mihalníc. Je vhodná pre nočné mesto alebo bežný deň. Naše uhľovo – čierne pigmenty dávajú očiam intenzívny a dramatický vzhľad.

Intenzívna farba mihalníc
Zväčšenie objemu
Ophtalmologicky testované
Vhodná pre citlivé oči a kontaktné šošovky

Zobrazený jediný výsledok