Starostlivosť o chodidlá

Starostlivosť o chodidlá
ZMAKČUJÚCE PERLIČKY NA NOHY SYIS PODO LINE

Zmäkčujúce perly na báze močoviny obohatené o mimoriadne cenné extrakty hnedých rias a rias Ascophyllum Nodosum. Močovina zvlhčuje, zjemňuje a odlupuje keratinizovanú epidermu. Má antibakteriálny účinok a uľahčuje prienik účinných látok. Výťažky z rias regulujú rovnováhu kyselina-báza, posilňujú krvné cievy a zvyšujú pružnosť pokožky, čím chránia pred praskaním.
GÉL NA NOHY S VÝŤAŽKAMI Z GAŠTANA 500ml SYIS PODO LINE

Určené na starostlivosť o pokožku chodidiel. Obzvlášť sa odporúča pri opuchoch a opuchoch, zabraňuje ich tvorbe a spevňuje steny krvných ciev. Vďaka obsahu mentolu má chladivý a upokojujúci účinok. Výťažky z arniky, gaštanu a šalvie majú protizápalové a upokojujúce účinky.

KRÉM NA NOHY S TYMIÁNOM A ŠALVIOU 500ml SYIS PODO LINE

Je určený na starostlivosť o pokožku, ktorá si vyžaduje vyhladenie a výživu. Zabraňuje popraskaniu päty a efektívne regeneruje suchú pokožku. Vďaka obsahu mentolu osviežuje a ochladzuje unavené nohy. Krém tiež obsahuje výťažky z tymiánu a šalvie, ktoré majú antiseptické, protizápalové a posilňujúce účinky. Arganový olej a bambucké maslo hydratujú a správne vyživujú.

CUKROVÝ PEELING NA NOHY 500 SYIS PODO LINE – Starostlivosť o chodidlá je určený na odstránenie a intenzívne odlupovanie zhrubnutej epidermy chodidiel. Vďaka obsahu močoviny pripravuje pokožku, aby absorbovala účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Kozmetika obsahuje tiež sójový olej, včelí vosk, bambucké maslo, výťažok z horkých pomarančových kvetov a vitamín E. Vďaka týmto prísadám sú chodidlá zamatovo hladké, zvlhčené, lepšie zásobené krvou a dobre pripravené na ďalšie ošetrenie.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov