Starostlivosť o ruky

Starostlivosť o ruky

SADA NA OŠETRENIE RÚK V MANIKÚRE PEELING+MASKA+KRÉM SYIS
Profesionálna sada na starostlivosť o ruky, ktorá sa dá použiť v obývacej izbe, ako aj v súkromí vášho domova.

Súprava obsahuje:

Regeneračný krém na ruky
Určené pre suché a popraskané ruky. Vďaka obsahu bambuckého masla, avokádového oleja, dlho hydratuje a vyživuje. Krém je bohatý na prírodné extrakty z ovsa, ľanu a pšenice, ktoré majú silný regeneračný a vyhladzujúci účinok. Pantenol, alantoín a vitamín obsiahnutý v zmesi E chráni pokožku pred vonkajšími faktormi

Kapacita: 50 ml

Maska na ruky
Určené pre veľmi suché a popraskané ruky. Vďaka obsahu 10% močoviny a slnečnicového oleja veľmi dobre zjemňuje pokožku rúk. Kyselina hyalurónová a bambucké maslo majú posilňujúci, hydratačný a vyhladzujúci účinok. Ricínový olej a olej majú protizápalové a upokojujúce účinky. Po nanesení masky sa pokožka stáva hladkou, veľmi dobre vyživenou a hydratovanou.

Kapacita: 50 ml

Peeling na ruky
Je určený na odstraňovanie a intenzívne odlupovanie zhrubnutej pokožky na ruke. Vďaka obsahu pantenolu a ľanového extraktu sa pokožka regeneruje, zvlhčuje a vyhladzuje. Extrakt z ovsa pôsobí antialergicky a antioxidačne, zatiaľ čo extrakt pšenice vytvára hydro-lipidovú bariéru a chráni pokožku pred škodlivými environmentálnymi faktormi.

Kapacita: 50 ml

Zobrazený jediný výsledok