Starostlivosť o telo

Starostlivosť o telo

ANTICELULITÍDOVÉ AMPULKY S KOFEÍNOM A TEOFYLÍNOM 10x10ml SYIS

Ampulky obsahujú výťažok z pupočníka ázijského ktorý zvyšuje mikrocirkuláciu, a pevnosť ciev. Kombinácia kofeínu a teofylínu v kozmeticke má za následok urýchlenie procesu spaľovania tukov. Obe látky majú pozitívny vplyv na krvný obeh a zvyšujú aktivitu enzýmov rozkladajúcich tukov. Tiež vykazujú vlastnosti odvodnenie a urýchliť metabolizmus. Okrem toho, kyselina hyalurónová hydratuje pokožku optimálne bráni jej drsnosti.

Aktívne látky:

Centella Asiatica Extract

Extrakt z pupočníka ázijského stimuluje fibroblasty k syntéze kolagénu a elastínu. Stimuluje obnovu buniek, zlepšuje krvný obeh a posilňuje krvné cievy. Tonizuje pokožku a spevňuje. To zabraňuje tvorbe celulitídy a znížuje už existujúcu.

Citrus Aurantium Amara Flower Extract

Extrakt z pomarančových kvetov široko známy ako olej neroli. Znižuje začervenanie, upokojuje, spevňuje cievy a urýchľuje krvný obeh. Vďaka prítomnosti bioflavonoidov pôsobí tiež ako antioxidant. Kvet z extraktu horkého pomaranča má omladzujúce vlastnosti, znižuje napätie a dodáva živiny. To pomáha odstrániť strie a pomáha spaľovať tuk.

Sodium Hyaluronate

Kyselina hyalurónová je prirodzená zložka vyskytujúca sa v tele. Zvyšuje pružnosť tkanív (kože, vlákien kolagénu a elastínu). Stimuluje regeneráciu epitelu, a dermis.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky