INTENSIVE

INTENSIVE

Intense Eyepearl – farbenie mihalníc a mihalníc
Trvalá krása s intenzívnou mihalnicou a obočím.

Riasy a obočie s Intensive from Biosmetics vyzerajú jednoducho fantasticky! Farba rozširuje celú dĺžku mihalníc, ktoré mohli byť vyblednuté slnkom a vodou. Riasy sa zdajú byť zreteľne dlhšie a objemnejšie.

Jemne sa používa
9 rôznych odtieňov
Dlhodobé, až 8 týždňov
Dokáže kombinovať s naším permanentným riasom
Najlepšia cena / výhoda
Úspešný na trhu viac ako 20 rokov

Už viac ako 20 rokov sa spoločnosť Biosmetics špecializuje na výrobu očných kozmetík. Najmä produkty Intenzívne očné perly, ktoré obsahujú farbivo Lash and Brow Tint a Eyelash Perm, vytvárajú dokonalú škálu produktov pre profesionálneho používateľa. Pri výrobe intenzívnych očných perličiek kladieme veľký dôraz na používanie prírodných prísad. Z tohto dôvodu spoločnosť Biosmetics Eyecare ponúka širokú škálu jemných výrobkov pre pretrvávajúce iskrivé oči.

Trvalá krása s mihalnicami a odtieňmi mihalníc. Riasy a obočie s Intensive from Biosmetics vyzerajú jednoducho fantasticky! Farba rozširuje celú dĺžku mihalníc, ktoré mohli byť vyblednuté slnkom a vodou. Riasy sa zdajú byť zreteľne dlhšie a objemnejšie.

Klasické sfarbenie pre každú zdrojovú farbu zvýrazňuje výraz vašich očí. Riasy vyzerajú dlhšie a objemnejšie.

výhody Intensive

Už žiadne nemotorné riasenky, takže sa ráno zobuď šťastnými iskrivými očami – bez zvyškov make-upu. Zažite dovolenku bez problémov pri kúpaní a opaľovaní!

Emulzia pre vývoj farieb, znižuje podráždenie a začervenanie pokožky. Farby sú vyvinuté tak, aby boli jemné a jemné na pokožku, aby sa zabránilo podráždeniu. Obzvlášť vhodný pre citlivú pokožku a alergikov.

Info:

3% a 6% krémový vývojár na tónovanie obočia.
2% krémový krém na tónovanie rias.

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.