LEPIDLO na predlžovanie mihalníc

LEPIDLO na predlžovanie mihalníc

Viete, že?
Kyanoakrylátové lepidlá polymerizujú v priebehu niekoľkých sekúnd vďaka vlhkosti? Čím vyššia je v miestnosti relatívna vlhkosť, tým rýchlejšie spoj tvrdne. Existuje však optimálny rozsah, v ktorom by sa mala vlhkosť pohybovať. Najlepšie atmosférické podmienky pre dobré a spoľahlivé lepenie rias je relatívna vlhkosť medzi 40 a 70%. Ak je vlhkosť príliš nízka (<30%), môže sa stať, že doba schnutia bude príliš dlhá a ak je vlhkosť príliš vysoká (> 80%), dochádza k tzv. Šokovej polymerizácii. Druhý jav spôsobuje určitý proces zmrštenia adhezívnej vrstvy, čo vedie k nižšej spojovacie pevnosti a lepené riasy tak nemusia dobre držať.

Odporúčame, aby ste sa rozmysleli než zakúpite lacnejšie napodobeniny lepidiel od iných predajcov. Rovnaká fľaštička nezaručuje, že v nej bude aj rovnaký obsah. Naviac sa vám môže stať, že zakúpite netestovanej kozmetické výrobky bez zhodnotenia bezpečnosti.
U našich lepidiel vám zaručujeme vysokú kvalitu, poradenstvo, návod, zloženie, údaje o výrobku podľa zákona, pokyny pre prvú pomoc a ďalšie dôležité informácie.
Všetky bezpečnostné pokyny sú popísané na etikete výrobku.
Na tento produkt vlastníme atesty a potvrdenie o nezávadnosti od Štátneho zdravotného ústavu v Prahe !!!! Ste teda chránení v prípade kontroly z Hygieny a pred Vašimi zákazníčkami v prípade zdravotných problémov !!!

Informácie k lepidlám:
Lepidlá rozdeľujeme na bezvýparové, jemne výparové a výparové.
Čím je u lepidla väčší výpar pri schnutí, tým rýchlejšie na riasach zasychá a má dlhšiu životnosť. Ak je u lepidiel výpar slabý alebo žiadny nemôžete očakávať dlhú životnosť permanentných rias alebo rýchle schnutie.

Takže všetko má svoje výhody a nevýhody.

PODĽA NOVÉHO VÝSKUMU A Podľa poradia S prednostom doc. MUDr. Jaromírom Bystroň, CSc. (Oddelenie alergológie a klinickej imunológie FN Olomouc),
ODPORÚČAME:
PO 3 MESIACOCH striedať LEPIDLÁ NA RIASY Z DÔVODU MOŽNÉHO VYPESTOVANIA SI ALERGIE NA AKRYLÁTOVÚ ZLOŽKU v lepidle, u zákazníčok so zníženou imunitou alebo zákazníčok so sklonmi k Alergickým reakciám.

Napr. lepidlo ULTRA PLUS striedame s ULTRA PLUS INNOVA alebo ULTRA striedame sa SAFETY ADVANCED či LATEX GLUE.

Pýtajte sa zákazníčok, či nemajú nejakú alergiu či zníženú imunitu. Ak áno, môžete predpokladať, že nastane tzv. Kontaktná alergia. Odporúčame pred prvou Alikáciou vykonať test citlivosti nanesením kvapky lepidla na vnútornú stranu predlaktia a nechať 20 minút pôsobiť.
Ak zákazníčka kedykoľvek zareaguje napuchnutím či svrbením viečok, pri ťažkostiach odporúčame použiť niektoré z voľnopredajných antihistaminík (napr. Claritine, Flonidan, Zyrtec, Zodac, Fenistil či Dithiaden v tabletkách alebo kvapkách).

Potom pre príslušnú klientku vybrať naše lepidlo s iným zložením. Pri podozrení na kontaktné alergiu požiadajte o vyšetrenie u kožného lekára.

Tieto informácie sú dôležité pre Vás a Vaše klientky, z dôvodu prípadného problému, ktorý môže vzniknúť pri použití ktoréhokoľvek lepidla na riasy na svetovom trhu.
Po otvorení uchovávajte v chladničke !!!

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov