AKRYL

AKRYL, LIQUID, vsetko na akrylove nechty

AKRYL prášok biely 36g sequent eco acryl white Silcare

Acrylic Sequent Eco Acryl Pro je vynikajúca kvalita akrylu. Veľmi trvanlivý a rýchloschnúci. Jednoduchá aplikácia a proces. Ideálne pre plné modelovanie a dopĺňanie. Je určený pre pokročilých aj začiatočníkov.

PREDŽOVANIE NECHTOV AKRYLOVOU METÓDOU.

Pozor: daný produkt je dráždivý. Odporúčame pri práci používať ochranné rúško na tvár a nitrilové rukavice na ruky, najlepšie all4med z našej ponuky: https://www.nechtovyobchodik.sk/?s=all4med

Pri práci s akrylom vetrajte. Zabráňte kontaktu s deťmi. Pozor, prípravok je dráždivý.

LIQUID rýchly 100ml NAIL ACRYLIC LIQUID short action Silcare

Nail Acrylic Liquid Short Action – prípravok určený na tvarovanie nechtov akrylovou metódou.

Zmes vhodne vybraných monomérov dáva vynikajúce modelovacie vlastnosti akrylovej hmote. Krátky čas vytvrdzovania urýchľuje pracovný čas. Zosvetľovač zabraňuje zožltnutiu akrylovej hmoty a zaručuje stabilitu farby.

Výrobok je kompatibilný s inými akrylovými práškami.

vlastnosti:

rýchloschnúca kvapalina
veľmi efektívne
farba: fialová
Návod na použitie: Pomocou štetca zmiešajte monomér s akrylovým práškom. Naneste hmotu na tip. Nechajte uschnúť voľne na vzduchu.

Dôležité upozornenie: zabráňte kontaktu s deťmi, pri práci dôkladne vetrajte, používajte ochranné rúško, pri zasiahnutí očí – dôkladne vyplachujte vodou, prípravok je dráždivý, skladujte pri teplote od 10 do 40 °C, prip práci používajte ochranné rukavice, nejlepšie nitrilové, neprúdrované, z našej ponuky si vyberiete napr. ALL4MED v rôznych farbách.
Prípravok je určený pre profesionálne použitie.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov