DERMA PEN NA INVAZÍVNU MEZOTERAPIU PEN 05 SILVER SYIS + KOZMETIKA SYIS
11. októbra 2020 Od Renáta Součková Vypnuté

MEZOTERAPIA

Čo je Mezoterapia ?

Mezoterapia pleti

Veľmi efektívne kozmetické ošetrenie na omladenie pleti. Mezoterapia je metóda, pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a rôzne aktívne séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť a spevňujú pokožku. Mezoterapia je unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií. Kyselina hyaluronová má výnimočnú schopnosť viazať veľké množstvo vody, ktorá je prirodzenou súčasťou kože. S pribúdajúcim vekom jej množstvo v pleti klesá čo spôsobuje stratu elasticity , pevnosti pokožky a vznik vrások.

Mezoterapeutické prípravky sa do pokožky aplikujú rôznymi technikami:

pomocou dermarollera – manuálneho valčeka, kde každý valček má inú dĺžky ihly pre vpich do pleti, v ponuke máme 3 prevedenia valčekov s oceľovými ihlami, s titánovými ihlami a kolekciu Rose gold taktiež s titánovými ihlami.

Pre ešte efektívnejšie ošetrenie ponúkame elektrické Dermapeny , plastové ihličkové pero SYIS na kábel, a kovové ihličkové pero SYIS s náhradnou batériou. Tieto dermapeny majú na svojom tele nastaviteľnú dĺžku vpichu ihličiek do pokožky od 0,25 do 2,0mm. K dermapenom dodávame aj náhradné sterilné vymeniteľné ihly s 12 ihličkami. Profesionálna mezoterapia vykonávaná kozmetickým profesionálnymi prístrojmi. Ku všetkým prístrojom dodávame slovenský návod, ku kombajnu vykonávame preškolenie na obsluhu.

Na domáce použitie určite odporúčame dermaroller. Pokiaľ nechcete veľa investovať, postačí Vám akýkoľvek typ valčeka, dôležitá je však dĺžka ihly pre vpich do pokožky. Na použitie doma sú vhodné valčeky od 025 –

0,50 mm. Nezabudnime teda, že dermaroller stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje pokožku a obnovuje mladistvý vzhľad
Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, zjemňuje jazvy a strie.
Umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov ktoré sú o 100% viac absorbované oveľa účinnejšie a efektívnejšie.

Ku každému zakúpenému dermarolleru priložíme presný návod na použitie. Dôležitý prvý krok je dezinfekcia vhodná na pleť pred vpichmi, takou je jednoznačne SEPTODERM, potom znecitlivenie pleti, anestetikum, momentálne disponujeme krémom EMLA tepelný zábal za pomoci stretch fólie, vhodné sérum – ampulka na pleť a samozrejme derma roller, alebo derma pen, alebo kozmetický prístroj mezoterapia.

Mezoterapia je vhodná pre všetky vekové kategórie.