21. augusta 2019 Od Renáta Součková Vypnuté

Mon Platin

PRÍBEH…Mon Platin…

A. Meshi Cosmetic Industries Ltd., založená v Izraeli v roku 1993, sa venuje vývoju, výrobe a marketingu širokej škály kozmetických výrobkov predávaných pod značkou Mon Platin.

Značka Mon Platin obsahuje nasledujúce kolekcie :
Mon Platin Professional
Mon Platin Minerály z Mŕtveho mora
Mon Platin Black Caviar
Mon Platin Gold Edition Premium

https://www.nechtovyobchodik.sk/kategoria-produktu/hlavna-kategoria/kadernicka-kozmetika-na-vlasy/mon-platin

Výrobky Mon Platin sú distribuované, uznávané a milované v Izraeli a vo viac ako 50 ďalších krajinách po celom svete
Výrobky Mon Platin získali mnoho profesionálnych súťaží a ocenení v priemysle.

Závod dodržiava kozmetický štandard GMP ISO 22716 a implementuje najprísnejšiu reguláciu výroby kozmetických výrobkov, čím zaručuje, že klient má najvyššie štandardy na svete. Spoločnosť získala izraelský prezident Reuven (Rubi) Rivlin odznak „Vynikajúci vývozca 2013“. Naše výrobky sú držiteľmi osvedčenia o kvalite výrobkov z Mŕtveho mora, ktoré udelilo Izraelské združenie výrobcov. Všetky výrobky nie sú testované na zvieratách. Závod sa nachádza v centre izraelského mesta Bat Yam na ploche asi 6000 metrov štvorcových a je vybavený najmodernejšou priemyselnou technológiou.Závod zahŕňa vlastné výskumné a vývojové laboratórium, v ktorom sa vyvíjajú inovatívne výrobky v najvyššej kvalite, aby vyhovovali potrebám našich klientov, požiadavkám trhu a súčasným a budúcim trendom. Rastlinná výroba vyrába výrobky na starostlivosť o tvár, telo a vlasy, z ktorých každý je zvlášť vhodný pre ženy, mužov, deti, alebo pre špecifické potreby, ako sú napríklad ošetrenia proti starnutiu, psoriáza, udržiavanie jemnej rovnováhy pleti, profesionálne ošetrenie vlasov a trendy vlasové vzory pre všetky typy vlasov a ďalšie.

Oddelenia zabezpečovania kvality a kontroly kvality zabezpečujú, aby naši klienti mali vysoko kvalitnú používateľskú skúsenosť s produktmi, ktoré pred opustením závodu úspešne absolvovali všetky potrebné interné a externé laboratórne testy.

Náš závod organizuje pre svojich zamestnancov časté odborné školenia na rôzne témy vrátane kontroly kvality, zabezpečenia kvality, bezpečnosti a ďalších, aby sa zabezpečilo, že všetky procesy výroby, plnenia a balenia sa vykonávajú na najvyššej úrovni kvality.

Denne sa investujú rozsiahle zdroje, inovatívne myšlienky a dlhoročné skúsenosti s cieľom poskytnúť našim klientom najlepšie riešenia a zabezpečiť, aby mohli využívať najinovatívnejšie a najkvalitnejšie produkty.