28. marca 2019 Od Renáta Součková Vypnuté

Refectocil – farbenie rias a obočia

RefectoCil – perfektný systém pre farbenie rias a obočia, systém zahŕňa všetky komponenty potrebné k trvácnemu napusteniu obočia a mihalníc farbou. – Pre dosiahnutie farby ladiacej s vlasmi zákazníčky sa dajú jednotlivé tiene ľubovoľne kombinovať! Zafarbenie vydrží až 6 týždňov. – Jedno balenie vystačí na minimálne 30 použití, záruka: 5 rokov. –

https://www.nechtovyobchodik.sk/kategoria-produktu/hlavna-kategoria/mihalnice-farbenie/refectocil/

Pre odlíčení zákazníčky, doporučujeme EYE MAKE-UP REMOVER, následne podložte riasy ochrannými papierikmi , alebo silikónové podložky(bez použitia krému!). Na fixáciu papierikov použite vhodný očný krém. – Pomocou pribalenej tyčinky naneste zmes farby na obočie a peroxidu na riasy a obočie (prípadne len riasy či obočie). Snažte sa nezasahovať pokožku. Nechajte pôsobiť 5 až 10 minút. Čím dlhšie farba pôsobí, tým tmavšie bude zafarbenie. – Po uplynutí doby pôsobenia zotrite prípravok suchou vatou, obočie umyte teplou vodou, mydlom, prípadne odličovačom EYE MAKE-UP REMOVER)..riasy len čistou vodou. – Z nechtiac zafarbených miest môžeme farbu bezpečne odstrániť prípravkom RefectoCil TINT REMOVER. Farba obsahuje komplex vitamínov pre kondíciu, takže pravidelným používaním riasy spevňuje, zhusťuje a predlžuje. Pre ešte lepší rast a výživu doporučte zákazníkom (na voľný predaj), prípravok RefectoCil LONGLASH ,alebo LONG LASH GEL v špirále 7ml pre domáce použitie. – Upozornenia: Prípravok môže vyvolať alergickú reakciu. Pred použitím je vhodné vykonať najskôr skúšku na alergiu. Obsahuje diamintoluény. Odstráňte z dosahu detí. Skladujte na suchom, tmavom mieste.

RefectoCil Sensitive – trvácna farba na obočie a riasy už za 3 minúty – nový dvojkrokový systém na farbenie.

Permanentne výrazné oči aj pre citlivé klientky.

S RefectoCil Sensitive môžete konečne ponúknuť perfektný servis aj klientom s citlivými očami a pokožkou a dopriať im prirodzene krásne a výrazné oči počas dňa aj noci.

RefectoCil Sensitive úplne nový, inovatívny 2 – krokový farbiaci systém Vám umožní zafarbiť obočie aj riasy počas 3 minút – citlivo a úplne bezpečne s farbou na báze rastlinného extraktu. RefectoCil Sensitive je jednoduchý systém, dosahuje skvelé tónovacie výsledky, vydrží až 6 týždňov, Je nerozmazateľný a vodeodolný. Sensitive – nepáli, nedráždi – potvrdené stovkami testov. Sensitive – prvá farba na obočie a riasy, ktorá pracuje na báze rastlinných extraktov,obsahuje extrakty z : myší chvost, pagaštan, nechtík, zelený čaj, svetlica, hortenzia, ľubovník, čínsky galle, vlašský orech, jalovec, zlatobyľ, žihľava, čučoriedka, cudná bobuľa, červené víno Doba pôsobenia len 3 minúty Dermatologicky a oftalmologicky testované Jediný silvernitrátový produkt ponúkajúci až 4 odtiene RefectoCil Sensitive Medium Brown – strednehnedá farba- vhodná k svetlohnedým vlasom, doporučujeme pre obočia teplom hnedom odtieni. Používajte iba v kombinácii s RefectoCil Sensitive Developer Gel ! Nesmie sa používať s klasickým oxidantom !!